پروژه رستوران اقدسیه

نام پروژه: پروژه رستوران اقدسیه

نوع همکاری: طراحی فاز یک ، طراحی نما ، طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی بام

سال ساخت: از 93

نام کارفرما:رستوران اقدسیه

آدرس: خیابان اقدسیه ، تقاطع خیابان لنگری


پروژه رستوران اقدسیه

توضیحات پروژه:
پروسه طراحی معماری و توسعه پروژه رستوران اقدسیه از سال 93 استارت خورده است. این پروژه به صورت یک طرح توسعه ای بوده به نحوی که در ابتدا صسمت حیاط مجموعه طراحی و ساخته شده و فعالیت رستوران به آنجا منتقل می شود و در ادامه ساختمان قدیمی تخریب و نوسازی می شود ودر آخر هر دو ساختمان، یکپارچه می شوند.
رستوران اقدسیه یکی پیچیده ترین پروژه های طراحی معماری دفتر راستا به شمار می رود. حساسیت های موجود در بحث کاربری فضاها و طراحی جزئیات از یک سو و حساسیت بالا در دقت اجرا از سوی دیگر، باعث پیچیدگی این پروژه خاص شده است. از دیگر موارد حائز اهمیت، توامان بودن پروسه اجرا و فروش رستوران فعلی است؛ به طوری که بدون وقفه در در فعالیت رستوران، می بایست کار انجام شود.
به لحاظ فضاهای مختلف این پروژه، خدمات ارائه شده در آن متفاوت از پروژه های دیگر دفتر راستا است. طراحی فاز یک با کاربری رستوران و فضاهای مربوطه، طراحی فاز دو، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی فضاهای رستوران، طراحی نما، طراحی ادوات آشپزخانه ای، طراحی وسایل رستورانی، نظارت بر اجرای طرح و مشاوره و نظارت بر تمامی خریدها از جمله خدماتی است که در پروژه رستوران اقدسیه ارائه شده است.

از لحاظ کاربری نیز این پروژه دارای فضاهای متفاوتی با دیگر پروژه ها است. طرح ریزی طبقات به شکلی است که شامل فضاهای پارکینگ، موتورخانه، آشپزخانه مرکزی، آشپزخانه های آماده سازی، سرد خانه ها، سالن اصلی رستوران، سالن نیم طبقه، واحد های VIP، واحد مدیریت، واحد استقرار پرسنل، روف گاردن (2 روف گاردن) و ... می شود.

طراحی نما پروژه رستوران اقدسیه به سبک کلاسیک با بیرون زدگی های زیاد می باشد. در طراحی نما این پروژه از ترکیب سنگ تراورتن با تم سفید و پنجره های چوب طبیعی استفاده شده است. زمان رونمایی از طراحی نما، پس از اخذ تاییدیه کمیته نما می باشد.

طراحی داخلی این پروژه نیز متاثر از طراحی نما بوده و با سبک کاملا کلاسیک و ترکیب سنگ تراورتن با تم کرم، چوب به رنگ گردویی تیره و چرم قهوه ای تیره می باشد. در بحث دکوراسیون داخلی نیز با استفاده از تم کرم قهوه ای و رنگ سبز به عنوان رنگ سوم، انجام شده است.

در این پروژه، نظارت بر اجرای طرح نیز توسط دفتر راستا انجام شده است که به صورت جلسات روزانه در حال انجام است.

گالری

آدرس

آدرس