اجرا نما خشک و نازک کاری مسکونی اقدسیه

نام پروژه: ساختمان مسکونی اقدسیه-نسترن
نوع همکاری: شامل اجرای نما خشک، سنگکاری کل پروژه، کاشی کاری کل پروژه

سال ساخت:86-83

نام کارفرما: جناب آقای حمیدین

آدرس: تهران، خیابان اقدسیه،خیابان نسترن

اجرا نما خشک و نازک کاری مسکونی اقدسیه

توضیحات پروژه:
پروژه مسکونی اقدسیه-نسترن در سال 83 استارت خورده است. این پروژه دارای 10 واحد مسکونی 330 متری در 5 طبقه و 3 طبقه مشاعات می باشد. طراحی معماری این ساختمان به صورت مدرن و کمی آمیخته با معماری سنتی انجام شده است. دفتر راستا در این پروژه به عنوان پیمانکار، بخش های زیادی از نازک کاری پروژه را انجام داده است. خدمات ارائه شده در این پروژه شامل اجرای نما خشک، سنگکاری کل پروژه، کاشی کاری کل پروژه و ... می باشد.
طراحی نما پروژه مسکونی اقدسیه به صورت طراحی نما مدرن و با جزئیات نصب خشک می باشد. طراحی نما این پروژه ترکیب سنگ گرانیت کاهویی بیرجند، سنگ گرانیت جنگلی بیرجند و پنجره هایی با پروفیل سبز رنگ می باشد. طراحی نما شمالی و طراحی نما جنوبی با یک تم انجام شده است. در طراحی نما این پروژه نصب سنگ به صورت خشک و بدون دوغاب در نظرگرفته شده بود. دفتر راستا مجری نمای خشک در این پروژه بوده است.
طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی این پروژه بیشتر به صورت سنتی انجام شده است. استفاده از طرح گل های هندسی در کف واحدها و لابی، نورپردازی های خاص، استفاده از سنگ در کف و بدنه سرویس ها، استفاده از آجر و کاشی لعابی آبی رنگ در پاسیو ها و ... ، نشان دهنده طراحی سنتی در این پروژه است. دفتر راستا مجری سنگکاری و کاشی کاری کل پروژه بوده است.
فضای ورزشی این پروژه شامل استخر، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی با پرده آب، حوضچه آب سرد، شومینه، بار و سالن پذیرایی می باشد. طراحی بدنه فضای ورزشی ترکیبی از سنگ گرانیت کاهویی بیرجند، مرمر عسلی مشهد، مرمر پرتغالی بینالود و کاشی استخری می باشد که دفتر راستا پیمانکار نازک کاری این بخش نیز بوده است.

گالری

آدرس

آدرس