دکوراسیون داخلی اداری اسفندیار

نام پروژه: دکوراسیون داخلی ساختمان اداری اسفندیار

نوع همکاری: طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی ، اجرای دکوراسیون داخلی

سال ساخت: 94

نام کارفرما: جناب آقای فلاحتی

آدرس: خیابان ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 67 ، طبقه 4

دکوراسیون داخلی اداری اسفندیار-طراحی نما | دکوراسیون داخلی | عکاسی معماری
 • دکوراسیون داخلی اداری اسفندیار

 • دکوراسیون داخلی اداری اسفندیار

  توضیحات پروژه:
  دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی طبقه چهارم ساختمان اداری اسفندیار در سال 94 یعنی 2 سال بعد از طراحی نما ساختمان، صورت گرفته است.این کار برای سه واحد طبقه چهارم این ساختمان انجام شده است. کاربری واحد ها به صورت اداری و هر سه واحد برای یک مجموعه کشتیرانی می باشد. دکوراسیون داخلی یک واحد بر خلاف طراحی نما به صورت مدرن و دو واحد همانند طراحی نما به صورت کلاسیک انجام شده است.
  کاربری های در نظر گرفته شده در دکوراسیون داخلی این پروژه شامل یک واحد به عنوان ترخیصیه دارای کانتر پذیرش ارباب رجوع، فضای نشیمن ارباب رجوع، میز منشی و اتاق مالی، یک واحد با عنوان واحد بازاریابی شامل فضایی برای قرار گیری میز بازاریابان، اتاق سربازاریاب، اتاق مسئولین اجرایی شرکت، اتاق بایگانی، میز منشی و محل انتظار ارباب رجوع و یک واحد دیگر با عنوان واحد مدیریت دارای اتاق مدیر عامل، اتاق مدیر داخلی مجموعه، اتاق منشی، میزهای مسئولین رده بالای شرکت و محل انتظار مراجعه کنندگان می باشد. هر سه واحد داراری آبدارخانه و تجهیزات آشپزخانه برای صرف غذای کارکنان همان قسمت و پذیرایی از مراجعه کنندگان می باشد.
  طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی واحد ترخیصیه به رنگ کرم و ماهگونی انجام شده است. فضایی با رنگ بندی مناسب برای پذیرش ارباب رجوع. در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی این واحد سعی شده تا همخوانی آن بیشتر با طراحی نما این پروژه باشد. قاب بندی های سالن پذیرایی و همچنین قاب بندی های بدنه اتاق مالی، متاثر از قاب بندی های طراحی نما این پروژه است.
  ملاک اصلی در طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی واحد بازاریابی، ایجاد جریان انرژی در واحد به واسطه رنگ بندی و متریال های مورد استفاده در طراحی داخلی این واحد بوده است. ایتفاده از رنگ های نارنجی و قرمز و متریال آجر و همچنین ایجاد یک فلاور باکس شیشه ای ایستاده در وسط واحد، متاثر از همین موضوع است. البته دکوراسیون داخلی مدرن این واحد بر خلاف طراحی نما کلاسیک این ساختمان می باشد؛ ولی حس جریان گرفته در داخل این واحد، تیم بازاریابی را به کار بیشتر و همچنین کیفیت بالاتر در کار، ترغیب می کند.
  طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی واحد مدیریت، همانند طراحی نما به سبک کلاسیک و با متریال چوب انجام شده است. قاب بندب های بدنه به صورت کلاسیک و انتخاب نوع کاغذ دیواری ها، هماهنگی هرچه بیشتر طراحی داخلی این واحد با طراحی نما کلاسیک ساختمان را به همراه دارد. تعبیه آکواریوم با ابعاد نسبتا زیاد در فضای عمومی واحد مدیریت، یکی از شاخصه های طراحی دکوراسیون داخلی این واحد می باشد.
  لازم به توضیح است طراحی میزها، پارتیشن ها، مبل و صنلی ها نیز به عهده دفتر راستا بوده است.
  دفتر راستا در پروژه دکوراسیون داخلی اسفندیار، به عنوان مجری پروژه نیز بوده است و تمامی مواردی که ذکر شد و در تصاویر هم مشخص است، توسط تیم اجرایی دفتر راستا انجام شده است.

  گالری

  آدرس

  آدرس