طراحی نما و دکوراسیون داخلی پروژه دادمان


نام پروژه: ساختمان مسکونی دادمان-فخارمقدم

نوع همکاری: طراحی فاز یک ، طراحی نما ، طراحیدکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی،طراحی روف گاردن

سال ساخت: از96

نام کارفرما: جناب آقای مهندس بازیار

آدرس: شهرک غرب، دادمان، نرسیده به درختی، فخارمقدم، کوچه چهارم

طراحی نما و دکوراسیون داخلی پروژه دادمان

توضیحات پروژه:
پروسه طراحی معماری پروژه مسکونی دادمان-فخار مقدم، در سال 96 صورت گرفته است. این پروژه دارای 5 ظبقه مسکونی و 2 طبقه مشاعات می باشد. موقعیت ملک به صورت جنوبی و بر ملک 12 متر می باشد. سبک طراحی معماری این پروژه، مدرن در نظر گرفته شده است. به نحوی که متریال بتن، بیشترین سهم مصالح در بخش های مختلف ساختمان اعم از طراحی نما، طراحی مشاعات و طراحی روف گاردن را دارد.
خدمات ارائه شده در این پروژه شامل: بازبینی طراحی فاز یک، طراحی فاز دو، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، طراحی نورپردازی داخلی، طراحی راه پله، طراحی پارکینگ ها، طراحی روف گاردن، طراحی نما ی جنوبی، طراحی نما ی شمالی و ... می باشد.
با شرکت در جلسه کمیته نما شهرداری منطقه 2 در اواخر سال 96، یکی از افتخارات دفتر راستا این شد که با شرکت در اولین جلسه دفاع از طراحی نما در کمیته نما، موفق به اخذ تاییدیه کمیته نما در شهرداری منطقه 2 تهران شدیم. طراحی نما به صورت کاملا مدرن و تلفیقی از بتن اکسپوز، سنگ و دیوار سبز عمودی می باشد.طراحی نما این پروژه به عنوان یکی از کاندیدای طراحی نما برگزیده سال 96 در شهرداری منطقه 2 تهران، انتخاب شده است. طراحی نما در این پروژه به صورت طراحی پوسته ساختمان انجام شده است به صورتی که طرح نمای مبنای در نظر گرفته شده، در وجه های نمای شمالی، نمای شرقی، نمای غربی، نمای جنوبی و بام، بسط داده شده است.
نکته حائز اهمیت در طراحی معماری این پروژه، استفاده از متریال بتن اکسپوز در طراحی داخلی و همچنین دکوراسیون داخلی پروژه می باشد. به طوری که از متریال بتن در طراحی پارکینگ ها، طراحی لابی ساختمان، طراحی بدنه راه پله، طراحی لابی ورودی هر واحد و طراحی داخلی هر واحد نیز استفاده شده است.

گالری

آدرس

آدرس