ساختمان تجاری اداری آصف

نوع همکاری: طراحی فاز یک ، طراحی نما ، اخذ تاییدیه کمیته نما ، طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی لابی ، طراحی واحدهای تجارری ، نظارت بر اجرای طرح

سال ساخت: از 96

نام کارفرما: جناب آقای داریان

آدرس: زعفرانیه ، خیابان آصف، نبش کیایی دوم

ساختمان تجاری اداری آصف

توضیحات پروژه:
روند طراحی معماری پروژه پترا از اواسط سال 96 استارت خورده است. مشخصات کلی پروژه بدین شرح است: طبقه منفی 3 با متراژ تقریبی 450 متر مربع شامل سالن اجتماعات، موتورخانه و انباری انباری ها، طبقه منفی دو و منفی یک با متراژ تقریبی 900 متر مربع شامل 30 پارکینگ، طبقه همکف با متراژ تقریبی 450 متر مربع شامل دو واحد تجاری و لابی اصلی ساختمان و طبقات اول تا چهارم با متراژ تقریبی 1400 متر مربع شامل 12 واحد اداری می باشد.
از خدمات ارائه شده در این پروژه می توان بازبینی و طراحی فاز یک، طراحی فاز دو، طراحی نما، تاییدیه کمیته نما، دکوراسیون داخلی، طراحی روف گاردن، طراحی لابی، طراحی مشاعات، طراحی داخلی، چیدمان داخلی و ... نام برد.
طراحی نمای ساختمان در این پروژه به صورت نمای کلاسیک انجام شده است. به این صورت که دفتر راستا با شرکت در تنها دو جلسه کمیته نما، شهرداری منطقه یک، موفق به اخذ تاییدیه کمیته نما در اسفند ماه سال 96 شده است. همانطور که در تصاویر مشخص است؛ نمای ساختمان به صورت نمای رومی با جزئیات معقول در حد ساختمان اداری، طراحی شده است.
دکوراسیون داخلی پروژه نیز به صورت طراحی کلاسیک و با جزئیات کم انجام شده است. تمامی طراحی داخلی متناسب با کاربری فضاهای اداری بوده و فضایی آرام برای استفاده اداری را محیا کرده است.

گالری

آدرس

آدرس